otobüs reklamlarıotobüs reklamları

Reklam Bölgeleri

İzmir Otobüs Reklamları

İzmir Otobüs Reklamları

İzmir Halk Otobüsü Reklamları için doğru yerdesiniz.

Siz de markanızın reklamlarını otobüslerde görmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Otobüs Reklamcılığı konusunda uygun fiyatlar ve profesyonel destek için çalışan Otobüs Reklamları, İzmir’de tek adrestir.

Otobüs Reklamları yürüyen Outdoor diye adlandır ve günümüzde sürekli trafikte olan, geniş, dikkat çekici alanlarıyla hedef kitlenize doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili yöntemdir.

Otobüsler ring sistemi ile çalıştığı için reklamlar haftalık mahalle değiştirerek ortalama 4 haftalık periyotta şehrin her sokağına ulaşmaktadır.

Otobüs Reklamları otobüsler üzerine tam kaplama, şerit kaplama, superback, LCD Ekran, Tutaç, Yatay ve Dikey panolarla birlikte ajanslara - firmalara farklı alternatifler sunmaktadır.

Her gün İzmir’in cadde ve sokaklarında dolaşan otobüslerin tamamı Şehir meydanlarından geçmektedir.

Reklam çalışmalarımız; Haftalık, 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık 12 aylık süreler ile uygulanmaktadır.

HİZMET VERDİĞİMİZ REKLAM ALANLARIMIZ

1. Otobüs Arkası Tam Giydirme : Otobüsün arka bölümün kaplanabildiği giydirme seçeneğidir. ( Uygulamalarımız Folyo’dur. )

2. Otobüs İçi Reklam Panoları: İzmir Halk Otobüslerinin içerisinde bulunan yatay ve dikey panolar sayesinde otobüsün içinde yolculuk yapan kişilere de ulaşabilmektedir. Bu panolar Şoför arkasında ve orta kapıların üst kısmında bulunmaktadır.

Otobüs İçi Yatay Pano: 25 cm x100 cm - 700 Adet

Otobüs İçi Dikey Pano: 50 cm x70 cm ( Şoför Arkası ) 101 Adet(Not : 1 otobüste 2,5 m² lik pano reklam alanı vardır.)

3. Otobüs İçi Tutaç: Otobüsün iç kısımlarında yolcuların tutunduğu tutaç reklamı şeklindedir.

4. Otobüs İçi Lcd Ekran: Otobüs iç kısmında bulunan Bilgi Ekranlarından yapılan yayın seçeneğidir. ( 1 Reklam 5 Dakikada 1 yayın 25 saniye süre ile Tüm Otobüslerde )

Şehrin Gözü Üzerinizde Olsun. Reklamlarınız Tüm Şehri Dolaşsın!

OTOBÜS REKLAMLARI