otobüs reklamlarıotobüs reklamları

Kurumsal

otobüs reklamları hakkında

Kurumsal

İmzamız, Tecrübemizle Gelen Kalitemizdir!..

Reklamcılık ve promosyon sektöründe 15 yıldır hizmet veren Otobüs Reklamları, kendi sektöründe teknolojinin ve zamanın getirdiği tüm yeniliklere ayak uydurarak büyüdü.Gelişen teknolojimizle birlikte Otobüs Reklamları’nı hayata geçirdik ve promosyon sektöründeki daha geniş hizmetler vermeye başladık.

Herbiri birbiriyle uyumlu makinelerden kurulu 1500 m²  entegre baskı tesisine sahip olan firmamız, baskı öncesi grafik, baskı ve baskı sonrası mücellit işlemleriyle müşterilerine tam hizmet sunmaktadır.

Otobüs Reklamları “koşulsuz müşteri memnuniyeti” prensibi ile bir basımevinden beklenen; kalite, sürat, teknoloji, detay, baskı sonrası hizmetler, iyi malzeme, tam hizmet, tecrübe ve güvenilirlik gibi şartları en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Hizmetlerini ve kalitesini ISO 2001 belgesi ile Hizmetinizdeyiz. Bizimle çalışanlar yıllardır zamanında iş almanın, biz de sorunsuz hizmet vermenin mutluluğunu yaşadık. Bugünden sonra sizlerle de yaşamak isteriz. Sınırsız, sorunsuz çözümler için doğru yerdesiniz!..  

Değerli Çözüm Ortağımız

Halk Otobüsü Reklamları için doğru yerdesiniz. Siz de markanızın reklamlarını otobüslerde görmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Otobüs Reklamcılığı konusunda uygun fiyatlar ve profesyonel destek için çalışan Otobüs Reklamları, Türkiye'de tek adrestir.

Otobüs Reklamları yürüyen Outdoor diye adlandır ve günümüzde sürekli trafikte olan, geniş, dikkat çekici alanlarıyla hedef kitlenize doğrudan ulaşabileceğiniz en etkili yöntemdir. Otobüsler ring sistemi ile çalıştığı için reklamlar haftalık mahalle değiştirerek ortalama 4 haftalık periyotta şehrin her sokağına ulaşmaktadır.

Otobüs Reklamları otobüsler üzerine tam kaplama, şerit kaplama, superback, LCD Ekran, Tutaç, Yatay ve Dikey panolarla birlikte ajanslara - firmalara farklı alternatifler sunmaktadır.

Her gün Türkiye’nin cadde ve sokaklarında dolaşan otobüslerin tamamı Şehir meydanlarından geçmektedir.

Reklam çalışmalarımız; Haftalık, 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık 12 aylık süreler ile uygulanmaktadır.

Şehrin Gözü Üzerinizde Olsun. Reklamlarınız Tüm Şehri Dolaşsın!

OTOBÜS REKLAMLARI